TELLARINI - AL 12/25 12V
0 / 5
0 / 5
Professzionális önfelszívó, folyadékgyűrűs, rozsdamentes acélból készült egyenáramú motorral hajtott változat olyan helyekre ahol csak 12V vagy 24V (akuumulátor) áll rendelkezésre. A szivattyú önfelszívó képességének és a szívóoldali folyadék jelenlétének rövid idejű hiánya melletti működtetési lehetõségnek köszönhetõen a legjobb megoldást kínálják különféle folyadékok szállítására. A vegyszerszivattyú professzionális vagy nehéz körülmények közötti felhasználásra készül. Külön megrendelésre különbözõ típusú tömítésel. A mezõgazdaságban, hajóiparban, iparban, kertészetben, stb. alkalmazzák ezeket a szivattyúkat. A szivattyú kiválóan alkamazható mint: borszivattyú, sörszivattyú, gázolaj szivattyú, vegyszerszivattyú (permetlé, gombaölõ szer, műtrágya, tengervíz, stb. ), élelmiszer szivattyú, élelmiszeripari szivattyú (bor, sör, tej, gyümölcslé, stb. ) stb. Robbanásveszélyes folyadék (pl. benzin, oldószer, stb. ) szivattyúzására nem alkalmazható! Anyagok: Minden folyadékkal érintkezõ rész AISI 316L rozsdamentes acélból készül. Tömítés: csúszógyűrűs tömítés (szén/kerámia/NBR gumi) és O-gyűrű (NBR gumi). Más anyagú tengelytömítéssel (pl. szilikon karbid/szilikon karbid/Viton) feleár ellenében rendelhetõ. Emelõmagasság (Hm): 1-10 Folyadékszállítás: (l/perc): 49-17 Max. szívómélység (m): 6 Feszültség: 12V Villanymotor (LE): 0,6 Csatlakozás (gas): szívóoldal 1", nyomóoldal 1" Maximum folyadékhõmérséklet: 0-90 0C Védelem: IP44
| Termék ID: | #5494602 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 10 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 49 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 90 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Teljesítmény: | 450 W |
| Típus: | Kerti, önfelszívó szivattyú |