Zenit - DRBlue 50/2/G32V A1BM
0 / 5
0 / 5
Zenit DR Blue 50/2/G32V A1BM5 merülõszivattyú, csurgalékvíz szivattyú Kivitel Elektromechanikus szerelvény EN-GJL-250 öntöttvasból, bemerítéssel történõ működtetésre. Tömítõ készlet 2 (kettõ) ellentétes oldalon elhelyezkedõ szilícium-karbid és szén/alumínium-oxid mechanikus tömítéssel olajkamrában, valamint a szállított közeggel közvetlenül érintkezõ V-gyűrűvel. Környezetbarát száraz motor. A szivattyútest egy öntvényben a motor burkolattal. Alkalmazás Ideális megoldás tiszta vagy enyhén szennyezett, kisebb szilárd anyagokat tartalmazó szennyvíz, szűrt víz, esõvíz, talajvíz és felszín alól szivattyúzott víz szállítására. Megbízhatóan alkalmazható háztartásban történõ felhasználásra, beleértve az erõs igénybevétellel járó alkalmazásokat is. Általános jellemzõk: Anyagminõségek: Üzemi körülmények: Függõleges, GAS 1 ¼ menetes nyomóoldali kialakítás, 2 pólus Zenit DR Blue 50/2/G32V A1BM5 merülõszivattyú, csurgalékvíz szivattyú Műszaki jellemzõi: (*) A= H07RN-F 3G1 – 5m kábel, villásdugóval. Kérésre 10m kábel, villásdugóval. Figyelem: Az EN 60335-2-41 számú szabvány 10 m-es kábelhosszt követel meg a szabadban történõ felhasználás esetében. Méretek és súlyok: Telepítési példák:
| Termék ID: | #5494678 |
| Energiaforrás: | Elektromos |
| Maximális emelőmagasság: | 14.2 m |
| Maximális szállítási mennyiség: | 240 liter/perc |
| Maximális vízhőmérséklet: | 40 °C |
| Szivattyúház anyaga: | Öntvény |
| Teljesítmény: | 370 W |
| Típus: | Merülő búvárszivattyú |