Mars & More - Szőnyeg tengeri fűből, natúr és fekete csíkos, 60x90 cm (MKZVMZS)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #1726634 |
| EAN kód: | 8716522065558 |
| Anyag: | Tengeri fű |
| Hosszúság: | 90 cm |
| Magasság: | 0.5 cm |
| Raktáron, várható kiszállítás eddig:: | 2.5 |
| Szélesség: | 60 cm |
| Termékkategória: | Otthon |