Helios - gluténmentes csokoládé szirup édesítőszerrel 270 g
0 / 5
0 / 5
Gluténmentes szirup desszertekhez édesítőszerrel. Élvezd a szirup adta élményt deszerteknél, fagylaltoknál vagy kávéban. Felbontás után hűtőben tárolandó, lezárt csomagolásban.
| Termék ID: | #2836783 |
| Allergének: | Gluténmentes, Tejmentes, Laktózmentes, Tojásmentes, Vegetáriánus, Hozzáadott cukormentes, Búzamentes |
| amelyből cukrok:: | 0,5 g |
| amelyből poliolok:: | 54 g |
| amelyből telített zsírsavak:: | 0,7 g |
| Beszállító: | Axit Kft |
| Energia:: | 834 kJ/199 kcal |
| Fehérje:: | 2,4 g |
| Gyűjtő: | 6 db/gyűjtő |
| nutritionFacts: | Átlagos tápérték 100 g termékben Energia: 834 kJ/199 kcal Zsír: 1,1 g amelyből telített zsírsavak: 0 |
| Rost:: | 3,1 g |
| Só:: | 0,01 g |
| Szénhidrát:: | 65 g |
| Zsír:: | 1,1 g |