Helios - gluténmentes eper szirup édesítőszerrel 270 g
0 / 5
0 / 5
Gluténmentes szirup desszertekhez édesítőszerrel. Élvezd a szirup adta élményt deszerteknél, fagylaltoknál vagy kávéban. Felbontás után hűtőben tárolandó, lezárt csomagolásban.
| Termék ID: | #2836925 |
| Allergének: | Gluténmentes, Tejmentes, Laktózmentes, Tojásmentes, Vegetáriánus, Hozzáadott cukormentes, Búzamentes |
| amelyből cukrok:: | 1,2 g |
| amelyből poliolok:: | 66 g |
| amelyből telített zsírsavak:: | 0 g |
| Beszállító: | Asix distribution Kft. |
| Energia:: | 692 kJ/166 kcal |
| Fehérje:: | 0 g |
| Gyűjtő: | 6 db/gyűjtő |
| nutritionFacts: | Átlagos tápérték 100 g termékben Energia: 692 kJ/166 kcal Zsír: 0 g amelyből telített zsírsavak: 0 g |
| Rost:: | 0,5 g |
| Só:: | 0,04 g |
| Szénhidrát:: | 66 g |
| Zsír:: | 0 g |