Innerbe - vegán, gluténmentes pástétom napraforgómaggal 100 g
0 / 5
0 / 5
Vegán pástétom napraforgómaggal. Vegán pástétom napraforgómaggal.
Gluténmentes
Tartósítószer mentes
Mesterséges színezék- és aromamentes
Allergénmentes
Vegán
GMO-mentes
Hőkezeléssel tartósítva
Hozzáadott cukrot nem tartalmaz
TÁROLÁS: Száraz helyen, szobahőmérsékleten 25C o -ig. FOGYASZTÁS: Felbontástól számítva 4 napig fogyasztható, miközben hűtést igényel.
| Termék ID: | #2837893 |
| Allergének: | Gluténmentes, Tejmentes, Laktózmentes, Tojásmentes, Vegán, Vegetáriánus, Hozzáadott cukormentes, Búz |
| amelyből telített zsírsavak: | 10,85 g |
| Beszállító: | Cherkon-Kult Kft. |
| Energia: | 921 kJ / 220 kcl |
| Fehérje: | 7,12 g |
| Gyűjtő: | 24 db/gyűjtő |
| nutritionFacts: | Átlagos tápérték 100 g termékben: Energia 921 kJ / 220 kcl Zsír 18,90 g amelyből telített zsírsavak |
| Rost: | 1,49 g |
| Só: | 1,49 g |
| Szénhidrát: | 8,25 g |
| Zsír: | 18,90 g |