Long - Akkumulátor 12V 18Ah Szünetmentes WP18-12SHR
0 / 5
0 / 5
Long 12V 18Ah WP18-12I Jobb+ Szünetmentes akkumulátor Olyan magyar cég által gyártott akkumulátort szeretnél vásárolni, amelyiknek fontos az újrahasznosítás, a fenntarthatóság és a társadalmi felelősségvállalás? Örvendetes, hogy egyre többeknek már ez is fontos szempont! Jó hírünk van! A Jász Plasztik Kft. - nél erre is figyelnek. Szünetmentes akkumulátornak azokat az akkumulátorokat nevezzük, amelyek szünetmentes tápegységekhez (UPS vagy uninterruptible power supply) valók. A szünetmentes tápegységek legfontosabb tulajdonsága, hogy áramszünet idején is képesek az elektromos áram biztosítására. A Long 12V 18Ah WP18-12I Jobb+ Szünetmentes akkumulátor tehát nem indítóakkumulátor, azaz nem való például autóba. A Long 12V 18Ah WP18-12I Jobb+ Szünetmentes akkumulátor feladata ugyanis nem az, hogy rövid idő alatt nagy mennyiségű áramot adjon le. Ennél a terméknél inkább arra törekedtek, hogy jól viselje a kisülés-feltöltés ciklikus változásait. A termék szivárgás- és gondozásmentes. Esetenkénti minimális karbantartást igényel, jót tesz neki például a szódabikarbónás-vizes áttörlés.
| Termék ID: | #6889134 |
| EAN kód: | 1009300001211 |
| Ár/Érték Arány: | 9 |
| Cofidis azonosító: | 135 |
| Feszültség: | 12 V |
| Garancia: | 0.5 év |
| Hosszúság: | 181 mm |
| Kapacitás: | 18 Ah |
| Magasság: | 167 mm |
| Start-Stop: | Nem |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szállítási költség: | 2099 Ft |
| Szélesség: | 76 mm |
| Termék kódja: | AKKU WP18-12SHR |