Long - Akkumulátor 6V 12Ah Szünetmentes WP12-6S
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6890811 |
| EAN kód: | 1009340001257 |
| Ár/Érték Arány: | 9 |
| Cofidis azonosító: | 135 |
| Feszültség: | 6 V |
| Garancia: | 0.5 év |
| Hosszúság: | 151 mm |
| Kapacitás: | 12 Ah |
| Kivezetők helye: | 1 |
| Magasság: | 94 mm |
| Start-Stop: | Nem |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szállítási költség: | 1999 Ft |
| Szélesség: | 50 mm |
| Termék kódja: | AKKU WP12-6S |