Long - Akkumulátor 6V 4Ah Szünetmentes WPS4-6
0 / 5
0 / 5
Long 6V 4Ah WP 4-6 Bal+ Szünetmentes akkumulátor Elgondolkodtál, hogy mi lehet az a szünetmentes akkumulátor? Eddig még csak szünetmentes tápegységről hallottál, de akkumulátorról nem? Lehetséges, hogy a két dolognak köze van egymáshoz vagy inkább valamilyen két teljesen különböző témában lehetnek aktuálisak? Nos, a Long 6V 4Ah WP 4-6 Bal+ Szünetmentes akkumulátornak valóban van köze a szünetmentes tápegységekhez, ugyanis kimondottan úgy fejlesztették ki őket, hogy a jellemzően szünetmentes tápegységeket használó eszközök áramellátását oldják meg akár áramszünet esetén is. Így tehát akár pár percre, akár több órára, akár esetleg kicsit hosszabb időre is lehetséges, hogy a nagyobb számítógépeink, biztonságtechnikai eszközeink ne essenek ki a szolgálatból. Fontos, hogy egy idő után a tápegység le fog kapcsolni, tehát érdemes minél hamarabb megtalálni a probléma forrását! Ez a változat tehát nem alkalmas az autó indításának elősegítésére, azaz nem indítóakkumulátor. Autóhoz tehát ne ezt a verziót válaszd! Ha tehát számítógéphez, riasztóhoz, tűzjelzőhöz keresel akkumulátort, akkor praktikus lehet a Long 6V 4Ah WP 4-6 Bal+ Szünetmentes akkumulátort választani.
| Termék ID: | #6889132 |
| EAN kód: | 1009350001261 |
| Ár/Érték Arány: | 9 |
| Cofidis azonosító: | 135 |
| Feszültség: | 6 V |
| Garancia: | 0.5 év |
| Hosszúság: | 70 mm |
| Kapacitás: | 4 Ah |
| Kivezetők helye: | 1 |
| Magasság: | 101 mm |
| Start-Stop: | Nem |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szállítási költség: | 1999 Ft |
| Szélesség: | 47 mm |
| Termék kódja: | AKKU WPS4-6 |