PK Bike - PK Bike/New Power Akkumulátor 14Ah Ciklikus PKB12-14
0 / 5
0 / 5
A terméket New Power vagy PK Bike matricával szállítjuk. Mindkét típus külső mérete és belső paraméterei pontosan megegyeznek. A termék színe és címkéje különböző.
| Termék ID: | #6889764 |
| EAN kód: | 1012260010605 |
| BCI Group: | - |
| Cofidis azonosító: | 135 |
| Feszültség: | 12 V |
| Garancia: | 0.5 év |
| Hosszúság: | 151 mm |
| Indítóáram: | 28 A |
| Kapacitás: | 14 Ah |
| Kivezetők típusa: | T2 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szállítási idő: | 3 nap |
| Szállítási költség: | 2099 Ft |
| Szélesség: | 166 mm |
| Termék kódja: | PKB12-14 |