Baseus - Minimalist mágneses tok iPad Air4/Air5 10.9″/iPad Pro 11″ (rózsaszín) (P40112500411-01) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Baseus Minimalist mágneses tok iPad Air4/Air5 10.9″/iPad Pro 11″ (rózsaszín)Az iPadje a legjobb védelmet érdemli, ezért a Baseus tökéletesített egy kifejezetten a Pro 12,9" (2018/2020/2021) készülékhez készített tokot, amely nem csak szilárd védelmet nyújt az esések, karcolások stb. ellen, de játék vagy filmnézés közben állványként is remekül működik. Teljes körű védelemA Baseus tokot gondosan átgondolt kialakítása különbözteti meg, amely védelmet nyújt a készülék hátuljának és képernyőjének egyaránt. A tok szélei légpárnaként működnek - így esés esetén is biztonságban tartják az iPadet. Kifejezetten az iPadhez terveztékA terméket kifejezetten az iPad Pro 12,9" (2018/2020/2021) készülékhez tervezték. Ez azt jelenti, hogy tökéletesen illeszkedik a készülékhez. Ráadásul olyan elemeket is tartalmaz, mint a hangszórók és a gombok, így a tok használata során kényelmesen használhatja az iPad összes funkcióját. De ez még nem minden! A tok a hő elvezetésére szolgáló lyukakkal van ellátva, így a készülék nem fog túlmelegedni. Megbízható állványEz a termék nemcsak nagyszerű védelmet nyújt készülékének, hanem remek megoldás akkor is, ha gyakran néz filmeket vagy játszik az iPadjén. A tok összecsukható kialakításának köszönhetően állványként is használhatja. Csak hajtsa össze a nyitó részt ennek megfelelően, hogy iPadjét a kedvenc pozíciójába helyezhesse - függőlegesen vagy vízszintesen - a választás az Öné! A több támasztási pontnak köszönhetően stabilan megtámaszthatja készülékét, amikor csak szüksége van rá. További kényelmi funkciókEz még nem minden előnye a Baseus toknak! A termék speciális helyet nyújt egy stylus számára - ide Baseus Stylus Pen/Apple Pencil II vagy Apple Pencil I tollat illeszthet. A rugalmas TPU anyag használata lehetővé teszi, hogy kényelmesen behelyezhesse és kivehesse a készüléket, így könnyedén elérheti a tollat, amikor csak szüksége van rá! Mi több, a tok automatikus alvó és indító funkciót biztosít a táblagépe számára - csak csukja be a tokot a képernyő kikapcsolásához, vagy nyissa ki, hogy automatikusan elinduljon. Kényelmes, igaz?Kiváló minőségű anyagokA tok strapabíró, mégis rugalmas TPU anyagból készült. Ellenáll a zsíros foltoknak, így a tisztán tartása nem okoz majd gondot. Az anyag kivételesen kellemes tapintású, és puha textúrájának köszönhetően a beszerelés és eltávolítás gyerekjáték. GyártóBaseusModellP40112500411-00K ompatibilitásiPad Pro 12,9" (2018/2020/2021)AnyagTPU PU PC Gyártói információk Gyártó neve: Shenzhen Baseus Technology Co. , Ltd. Email: care@baseus. com Ország: CN Város: Shenzhen Cím: Bantian Building B, 2008 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: Apex CE Specialists GmbH Email: Info@apex-ce. de Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Grafenberger 277, 40237
| Termék ID: | #7084108 |
| Billentyűzettel: | Nem |
| Bruttó tömeg: | 502 g |
| Használati útmutató letöltés: | https://files.innpro.pl/Baseus/6932172635701 |
| Hosszúság: | 26,00 cm |
| Kijelzo méret ("): | 11/10.9 |
| Kompatibilitás: | iPad Air 4 |
| Magasság: | 2,40 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 15 db. |
| Nettó tömeg: | 419 g |
| Szélesség: | 20,30 cm |
| Termék neve: | Baseus Minimalist mágneses tok iPad Air4/Air5 10.9″/iPad Pro 11″ (rózsaszín) |
| Vámtarifaszám: | 3926909790 |