Baseus - Minimalist Series iPad Air 4/Air 5 10.9" védőtok (kék) (P40112502311-02) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Baseus Minimalist Series iPad Air 4/Air 5 10.9" védőtok (kék)Hatékony védelmet keres iPad készülékének? A Baseus védőtok tökéletes lesz az Ön számára! Ideális védelmet nyújt az ütések, karcolások vagy szennyeződések ellen. Ráadásul tökéletes állvány lesz játék, rajzolás vagy házi feladat készítése közben. Ráadásul a tok kíméli az iPad energiáját, mivel ébresztés és alvás funkcióval van ellátva. Biztonsági garanciaA Baseus Minimalist védőtok a biztonság garanciája, mivel elölről és hátulról egyaránt védi az iPadet. Mi több, kiváló ellenállást mutat a hajlítással szemben. Emellett eloszlatja az ütéseket, és megvédi a táblagépet a meghajlástól. A még nagyobb védelem érdekében a Baseus tok 4 széle további megerősítést kapott. Ennek eredményeképpen elnyeli a földre eséskor fellépő ütést. Az Ön igényeihez igazítvaA Baseus tokot az Ön igényeinek figyelembevételével alkották meg, ezért összehajtható kialakítása és állítható betekintési szöge különbözteti meg. Könnyedén elhelyezheti iPadjét függőlegesen vagy vízszintesen. Ezáltal a tok tökéletes sorozat nézéshez, rövid filmek megtekintéséhez, olvasáshoz vagy játékhoz. Minden helyzetre tökéletes lesz!Kényelmes használatA Baseus Minimalist nem csak kiváló védelmet nyújt az iPad Pro számára, hanem kényelmes használatot is. Kiemelkedik ultravékony kialakításával és könnyű, akár 150 g-os súlyával. Ráadásul az automatikus ébresztés és alvás funkciónak köszönhetően energiát takaríthat meg a készülékben. Egyszerűen nyissa ki a tokot az iPad felébresztéséhez, és csukja be, hogy elaludjon. Átgondolt tervezésA védőtok kiváló minőségű anyagokból készült, így sima tapintású és foltálló. Ráadásul 4 speciális lyukkal van ellátva, amelyek elvezetik a hőt és hűtik a táblagépet. Ezen kívül van benne egy tartó is a stylusok számára, mint például a Baseus Stylus Pens, Apple Pencil II és Apple Pencil I. Így mindig magánál tarthatja őket!GyártóBaseusModellP401125023 11-02AnyagPU + TPU + PCVastagság2,3 mmSúly150 gSzínKékKompatibilitásiPad Air 4/Air 5 10,9" Gyártói információk Gyártó neve: Shenzhen Baseus Technology Co. , Ltd. Email: care@baseus. com Ország: CN Város: Shenzhen Cím: Bantian Building B, 2008 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: Apex CE Specialists GmbH Email: Info@apex-ce. de Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Grafenberger 277, 40237
| Termék ID: | #7086037 |
| Billentyűzettel: | Nem |
| Bruttó tömeg: | 293 g |
| Használati útmutató letöltés: | https://files.innpro.pl/Baseus/6932172630997 |
| Hosszúság: | 26,10 cm |
| Kijelzo méret ("): | 10.9 |
| Kompatibilitás: | iPad Air 4 |
| Magasság: | 2,50 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 20 db. |
| Nettó tömeg: | 210 g |
| Szélesség: | 20,30 cm |
| Színes: | kék |
| Termék neve: | Baseus Minimalist Series iPad Air 4/Air 5 10.9" védőtok (kék) |
| Vámtarifaszám: | 3926909790 |