IGEAX - cső és üveg tisztító, átmérő 10mm, hossz 50cm, fehér (1041W) - szerek
0 / 5
0 / 5
- kémcső és üvegtisztító kefe - HACCP rendszerbe illeszthető - fehér - 10 mm átmérőjű - 50 cm hosszú - 500x10x10 mm
| Termék ID: | #5402629 |
| Cikkszám: | 1041W |
| EAN kód: | 8008805141401 |
| Csomag tartalma: | 1 x kefe |
| Felhasználási terület: | Üveg |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | FFFFFF |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1041W_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 500 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 10 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,038 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 1 |
| Termék típus: | Kefe |
| VTSZ: | 96039091 |