IGEAX - csőtisztító 65mm kék (1032BM) - szerek
0 / 5
0 / 5
- Igeax cső tisztító kefe - kék - méret: 215 x 65 x 65 mm - HACCP rendszerbe illeszthető - közepes erősségű, 0,5 mm sörtevastagság - 130 °C -ig hőálló - 6 db / karton
| Termék ID: | #5402880 |
| Cikkszám: | 1032BM |
| EAN kód: | 8008805132126 |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | 006BFF |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1032BM_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 215 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 65 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,36 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 6.5 |
| Termék Színe: | kék |
| Termék típus: | Kefe |
| VTSZ: | 96039091 |