IGEAX - csőtisztító kefe 120mm fehér (1034WT) - szerek
0 / 5
0 / 5
- csőtisztító kefe - kefe átmérő 120mm - menetes nyéllel használható - vastag sörte - fehér
| Termék ID: | #5403037 |
| Cikkszám: | 1034WT |
| EAN kód: | 8008805134434 |
| Garancia (hónap): | 12 |
| SÖRTE KIVÁLASZTÁSA: | VASTAG 0,75MM |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | FFFFFF |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1034WT_EN.pdf |
| Termék Anyaga: | Műanyag |
| Termék Hosszúsága: | 245 mm |
| Termék Magassága: | 120 mm |
| Termék Súlya: | 0.15 kg |
| Termék szélessége: | 120 mm |
| Termék Színe: | fehér |
| Termék típus: | Kefe |
| VTSZ: | 96039091 |