IGEAX - csőtisztító kefe 90mm fehér (1033WM) - szerek
0 / 5
0 / 5
- csőtisztító kefe - kefe átmérő 90mm - menetes nyéllel használható - közepes sörte - fehér
| Termék ID: | #5403035 |
| Cikkszám: | 1033WM |
| EAN kód: | 8008805133420 |
| Csomag tartalma: | 1 x kefe |
| Felhasználási terület: | Univerzális |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| SÖRTE KIVÁLASZTÁSA: | KÖZEPES 0,5MM |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | FFFFFF |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1033WM_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 225 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 90 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,15 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 9 |
| Termék típus: | Kefe |
| VTSZ: | 96039091 |