IGEAX - csőtisztító kefe 90mm sárga (1033YT) - szerek
0 / 5
0 / 5
- csőtisztító kefe - kefe átmérő 90mm - menetes nyéllel használható - vastag sörte - sárga
| Termék ID: | #5406499 |
| Cikkszám: | 1033YT |
| EAN kód: | 8008805133536 |
| Csomag tartalma: | 1 x kefe |
| Felhasználási terület: | Univerzális |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| SÖRTE KIVÁLASZTÁSA: | VASTAG 0,75MM |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | FFF200 |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1033YT_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 225 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 90 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,15 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 9 |
| Termék típus: | Kefe |
| VTSZ: | 96039091 |