IGEAX - élelmiszeripari lapát nagy 280x150x1100mm zöld (1100G) - szerek
0 / 5
0 / 5
Igeax élelmiszeripari lapát nagy 280x150x1100mm zöld - zöld - ergonómikus kialakítás - 80 °C -ig hőálló - 280 mm x 150 mm x 1200 mm - élelmiszeripari lapát, nagy mennyiségű élelmiszer kezelésére - HACCP rendszerbe illeszthető
| Termék ID: | #5403153 |
| Cikkszám: | 1100G |
| EAN kód: | 8008805100200 |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | 00DC1E |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1100G_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 1100 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 150 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 1,6 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 35 |
| Termék Színe: | zöld |
| Termék típus: | Szemetes lapát |
| VTSZ: | 96039091 |