IGEAX - Higiéniai magas seprű fehér 0, 75mm (1011WT) - szerek
0 / 5
0 / 5
- élelmiszeripari seprű - fehér sörtéjű - HACCP rendszerbe illeszthető - erős sörtevastagság (0,75 mm) - 115 mm-es sörte hosszúság - 320x50x235 mm
| Termék ID: | #5404889 |
| Cikkszám: | 1011WT |
| EAN kód: | 8008805111435 |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| SÖRTE KIVÁLASZTÁSA: | VASTAG 0,75MM |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | FFFFFF |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1011WT_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 320 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 235 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,35 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 32 |
| Termék típus: | Seprű |
| VTSZ: | 96039091 |