IGEAX - Higiéniai seprű 60cm széles piros 0, 3mm (1013RS) - szerek
0 / 5
0 / 5
- higiéniai tolóseprű - piros sörtéjű - 60 cm széles - HACCP rendszerbe illeszthető - vékony sörte (0,3 mm) - 75 mm-es sörte hosszúság - 130 °C -ig hőálló - 650x75x185 mm
| Termék ID: | #5404828 |
| Cikkszám: | 1013RS |
| EAN kód: | 8008805113316 |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| SÖRTE KIVÁLASZTÁSA: | VÉKONY 0,3MM |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | FF0000 |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1013RS_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 75 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 185 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 1 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 65 |
| Termék Színe: | piros |
| Termék típus: | Seprű |
| VTSZ: | 96039091 |