IGEAX - Higiéniai seprű fehér 45cm széles 0, 75 mm (1009WT) - szerek
0 / 5
0 / 5
- higiéniai tolóseprű - fehér sörtéjű - 45 cm széles - HACCP rendszerbe illeszthető - közepes sörte (0,75 mm) - 80 mm-es sörte hosszúság - 130 °C -ig hőálló - 480x80x185 mm
| Termék ID: | #5402479 |
| Cikkszám: | 1009WT |
| EAN kód: | 8008805109432 |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| SÖRTE KIVÁLASZTÁSA: | VASTAG 0,75MM |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | FFFFFF |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1009WT_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 480 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 185 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,75 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 48 |
| Termék típus: | Seprű |
| VTSZ: | 96039091 |