IGEAX - kézi ergonomikus súroló kefe fehér (1001WM) - szerek
0 / 5
0 / 5
Igeax kézi ergonomikus súroló kefe fehér - kézi súroló kefe - ergonómikus - kék sörtéjű - HACCP rendszerbe illeszthető - többcélú felhasználásra alkalmas az élelmiszeriparban: tartályok, konténerek, munkaasztalok, vágódeszkák, és gépalkatrészek tisztítására - közepes sörte vastagság (0.5 mm) - 35 mm-es sörtehossz - 230x100x55 mm
| Termék ID: | #5403320 |
| Cikkszám: | 1001WM |
| EAN kód: | 8008805101429 |
| Csomag tartalma: | 1 x kefe |
| Felhasználási terület: | Univerzális |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| SÖRTE KIVÁLASZTÁSA: | KÖZEPES 0,5MM |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | FFFFFF |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1001WM_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 230 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 55 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,23 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 10 |
| Termék típus: | Kefe |
| VTSZ: | 96039091 |