IGEAX - kézi kaparó 75mm sárga (1109Y) - szerek
0 / 5
0 / 5
- kézi kaparó 75 mm - kék - HACCP rendszerbe illeszthető - 80 °C -ig hőálló - letapadt szennyeződések eltávolítására használható - 75x205x15 mm
| Termék ID: | #5404488 |
| Cikkszám: | 1109Y |
| EAN kód: | 8008805109500 |
| Felhasználási terület: | Univerzális |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | FFF200 |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1109Y_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 205 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 15 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,08 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 7.5 |
| Termék típus: | Kefe |
| VTSZ: | 96039091 |