IGEAX - Kézi kefe közepes nyéllel sárga 0, 75mm (1005YT) - szerek
0 / 5
0 / 5
- kézi higiéniai kefe - közepes nyéllel - sárga sörtéjű - HACCP rendszerbe illeszthető - alkalmas: munkaasztalok, vágódeszkák, reszelő gépek, gépalkatrészek, vagy egyéb élelmiszeripari berendezések tisztítására - vastag sörtével (0.75 mm) - 50 mm-es sörte hossz - 390x55x70 mm
| Termék ID: | #5402596 |
| Cikkszám: | 1005YT |
| EAN kód: | 8008805105519 |
| Felhasználási terület: | Univerzális |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| SÖRTE KIVÁLASZTÁSA: | VASTAG 0,75MM |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | FFF200 |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1005YT_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 390 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 70 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,18 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 5.5 |
| Termék típus: | Kefe |
| VTSZ: | 96039091 |