IGEAX - Monoblock professzionális gumis lehúzó, kézi 30cm zöld (1059G) - szerek
0 / 5
0 / 5
Igeax Monoblock professzionális gumis lehúzó, kézi 30cm zöld - gumibetétes vízlehúzó nyéllel - 30 cm széles - zöld színű - HACCP rendszerbe illeszthető - élelmiszeripari felhasználásra készült - 300x40x250 mm
| Termék ID: | #5403304 |
| Cikkszám: | 1059G |
| EAN kód: | 8008805105922 |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | 00DC1E |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1059G_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 40 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 250 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,22 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 30 |
| Termék Színe: | Zöld |
| Termék típus: | Felmosó |
| VTSZ: | 96039091 |