IGEAX - műanyag billenős szemetes lapát fehér (1055W) - szerek
0 / 5
0 / 5
- billenős, önbezáró szemétlapát nyéllel - fehér - 76 cm alumínium nyéllel - 31cm széles műanyag lapáttal - HACCP rendszerbe illeszthető - 80 °C -ig hőálló - 12 db / karton
| Termék ID: | #5403322 |
| Cikkszám: | 1055W |
| EAN kód: | 8008805155002 |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | FFFFFF |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1055K_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 950 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 275 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,83 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 31 |
| Termék típus: | Szemetes lapát |
| VTSZ: | 96039091 |