IGEAX - műanyag billenős szemetes lapát fehér (AL1055W)
0 / 5
0 / 5
- billenős, önbezáró szemétlapát nyéllel - fehér - 76 cm alumínium nyéllel - 31cm széles műanyag lapáttal - HACCP rendszerbe illeszthető - 80 °C -ig hőálló - 12 db / karton
| Termék ID: | #5404457 |
| Cikkszám: | 1055W |
| Alapanyag: | Műanyag |
| Emag azonosító: | unas_334158654 |
| Garancia (hónap): | 12 |
| Használat 1: | Beltéri |
| Hosszúság: | 950 mm |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Súly: | 0.83 kg |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1055K_EN.pdf |
| Termék hosszúsága: | 95 |
| Termék magassága: | 27.5 |
| Termék szélessége: | 31 |
| Termék típus: | Szemetes lapát |
| VTSZ: | 96039091 |