IGEAX - Rozsdamentes acél kaparó, 140 cm alumínium nyéllel, fehér (1114W) - szerek
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5404971 |
| Cikkszám: | 1114W |
| EAN kód: | 8008805114405 |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1114W_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 1450 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 250 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,64 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 4 |
| Termék Színe: | Fehér |
| Termék típus: | Padlótisztító |
| VTSZ: | 96039092 |