Igeax Srl - Igeax kézi kefe markolattal kék (1015BT) - szerek
0 / 5
0 / 5
- kézi kefe - ergonómikus fogantyúval - kék sörtével - HACCP rendszerbe illeszthető - 130 °C -ig hőálló - vastag sörtével (0,75 mm) - sörtehosszúság 30 mm - munkaasztalok, rácsok, élelmiszeripari felületek, gép alkatrészek tisztítására - 6 db / karton
| Termék ID: | #5402742 |
| Cikkszám: | 1015BT |
| EAN kód: | 8008805115136 |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| SÖRTE KIVÁLASZTÁSA: | VASTAG 0,75MM |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | 006BFF |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1015BT_EN.pdf |
| TERMÉK ANYAGA: | Műanyag |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 155 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 80 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,14 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 8 |
| Termék Színe: | kék |
| Termék típus: | Kefe |