IGEAX - súroló kézi tartóval sárga (1028YM) - szerek
0 / 5
0 / 5
Igeax súroló kézi tartóval sárga - súroló dörzs pad, nyélbefogós tartóval - sárga - méret: 250x120x90 mm - HACCP rendszerbe illeszthető - a PAD közepes erősségű, a szín itt nem az erősséget jelöli - 130 °C -ig hőálló - 6 db / karton
| Termék ID: | #5404756 |
| Cikkszám: | 1028YM |
| EAN kód: | 8008805128525 |
| GARANCIA: | 12 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| SZÍN KIVÁLASZTÁSA: | 006BFF |
| Technikai adatlap: | https://www.igeax.com/techSheets/en/Igeax_1028YM_EN.pdf |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 250 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 90 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,31 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 25 |
| Termék Színe: | Kék |
| Termék típus: | Kefe |
| VTSZ: | 96039091 |