Rösle - mély tál, Ø 20 cm (15680)
0 / 5
0 / 5
Dekoratív tál, amely alkalmas mind az asztalnál történő felszolgálásra, mind az élelmiszerek elkészítésére és tárolására. Önthető peremmel a folyadékok öntésének megkönnyítése érdekében.
| Termék ID: | #5726368 |
| Alap átmérő: | 10 cm |
| Anyag: | 18/10 rozsdamentes acél |
| Felület: | fényes / matt |
| Funkcionális elem átmérője: | 2,0 cm |
| Hossza: | 21,0 cm |
| Indukciós kompatibilis: | Nem |
| Kapacitás: | 3,10 l |
| Közvetlen kapcsolat az élelmiszerrel: | Igen |
| Magasság: | 12,5 cm |
| Mosogatógép barát: | Igen |
| Súly: | 0,6 kg |
| Sütő-biztos: | Nem |
| Szélesség: | 21,0 cm |
| Tűzhely kompatibilitás: | Nem |