BioMenü - BIO Kendermag hántolt 250g BioMenü
0 / 5
0 / 5
A tömény fehérjeforrás A hántolt kendermag több nélkülözhetetlen növényi tápanyagot tartalmaz és növeli szellemi teljesítőképességünket. Jóváhagyott egészségügyi előnyök:
idegrendszeri támogatás
a normális vérnyomás fenntartása
normál izomfunkció
a fáradtság és a fáradékonyság csökkenése
elektrolit egyensúly
energiatermelő anyagcsere
normális pszichológiai funkció
fehérjeszintézis
oxigén szállítása a testben
az immunrendszer támogatása
csontok és fogak karbantartása
sejtosztódási folyamat
normális kognitív funkció
vörösvérsejtek és hemoglobin képződése
A cannabis sativa L magja, a kendernek egy kábítószermentes kannabisz változata. Ez a figyelemre méltó szuperélelmiszer kiváló fehérjeforrás, amely esszenciális aminosavat tartalmaz. A kendermagok optimális forrásai a zsírsavaknak, beleértve az omega 3-6-9-et és a létfontosságú ásványi anyagokat is. A kendermag két fő fehérjéje az edesztin és az albumin. Ezek a kiváló minőségű tároló fehérjék könnyen emészthetőek és táplálkozási szempontból jelentős mennyiségű aminosavat tartalmaznak. A hagyományos keleti orvostudomány és a klinikai vizsgálatok azonosították a kendermagot funkcionális élelmiszerként és fontos élelmiszerforrásként. A nyers kendermagok közül a legjobb minőségűeket kézzel válogatják ki, majd természetes vízzel tisztítják. A bio kenderfehérje magas fehérjetartalmú, amely esszenciális aminosavakat tartalmaz. Ritka az az élelmiszer, amelyben mind a 22 aminosavat megtaláljuk. Ez magába foglalja azt a 8-at is, amit a szervezetünk önmagától nem tud termelni tehát táplálékokból kell magunkhoz vennünk. Található még benne több antioxidáns, valamint rengeteg vitamin és ásványi anyag. A kender fehérjéi a globuláris fehérjék, az edestin és az albumin. Magas fehérjetartalma miatt egyre népszerűbb a sportemberek és az aktív életmódot folytatók között. Bio; Vegán; Természetes anyagokból; GMO mentes; Hozzáadott cukrot nem tartalmaz (természetes módon előforduló cukrokat tartalmazhat); Antiallergén; Mesterséges színezékmentes; Tartósítószermentes; Omega-3 zsírsavakban gazdag; Alacsony cukortartalmú; Fehérjében gazdag; Nátriummentes/Sómentes Összetevők: 100% bio kendermag (cannabis sativa) Felhasználás: Ízlés szerint (1 adag =30g; 8 adag/csomag) Tárolás: jól zártan, száraz, hűvös, fényvédett helyen Származási hely: Európai Unió
| Termék ID: | #2818503 |
| EAN kód: | 5999886305321 |
| - ebből cukrok: | 2,2g |
| - ebből telített zsírsavak: | 5,6g |
| Egyszeresen telítetlen zsírsavak: | 8,7g |
| Energia kcal/kJ: | 2527 kJ / 604 kcal |
| Fehérje: | 31,0g |
| Forgalmazó: | Caleido IT-Outsource Kft. |
| Gyűjtőcsomagolás: | 1 karton = 10 db |
| Kiszerelés: | 250g |
| Minőségét megőrzi: | 2025.10.31 |
| Rost: | 1,9g |
| Szénhidrát: | 5,3g |
| Többszörösen telítetlen zsírsavak: | 34,7g |
| Zsír: | 51,2g |