BioMenü - Kendermag hántolt 125 g
0 / 5
0 / 5
Ez a figyelemre méltó szuperélelmiszer kiváló fehérjeforrás, amely esszenciális aminosavat tartalmaz. A kendermagok optimális forrásai a zsírsavaknak, beleértve az omega 3-6-9-et és a létfontosságú ásványi anyagokat is. A kendermag két fő fehérjéje az edesztin és az albumin. Ezek a kiváló minőségű tároló fehérjék könnyen emészthetőek és táplálkozási szempontból jelentős mennyiségű aminosavat tartalmaznak. A hagyományos keleti orvostudomány és a klinikai vizsgálatok azonosították a kendermagot funkcionális élelmiszerként és fontos élelmiszerforrásként. A nyers kendermagok közül a legjobb minőségűeket kézzel válogatják ki, majd természetes vízzel tisztítják. A bio kenderfehérje magas fehérjetartalmú, amely esszenciális aminosavakat tartalmaz. Ritka az az élelmiszer, amelyben mind a 22 aminosavat megtaláljuk. Ez magába foglalja azt a 8-at is, amit a szervezetünk önmagától nem tud termelni tehát táplálékokból kell magunkhoz vennünk. Található még benne több antioxidáns, valamint rengeteg vitamin és ásványi anyag. A kender fehérjéi a globuláris fehérjék, az edestin és az albumin. Magas fehérjetartalma miatt egyre népszerűbb a sportemberek és az aktív életmódot folytatók között. Összetevők: 100% bio kendermag. Adagolás: ízlés szerint. Kiszerelés: 125 g Tárolás: száraz, hűvös helyen, napfénytől elzárva.
| Termék ID: | #2821560 |
| Energia: | 2527 kJ/604 kcal |
| Fehérje: | 31,0 g |
| Magnézium: | 506,0 mg |
| Rost: | 1,9 g |
| Só: | 0,0 g |
| Szénhidrát: | 5,3 g |
| Tápérték: | 100 g készítményben |
| Vas: | 10,8 mg |
| Zsír: | 51,2 g |
| – amelyből cukor: | 2,2 g |
| – amelyből egyszeresen telítetlen zsírsav: | 8,7 g |
| – amelyből omega-3 zsírsav: | 13,6 g |
| – amelyből telített zsírsav: | 5,6 g |
| – amelyből többszörösen telítetlen zsírsav: | 34,7 g |