Paleolit - GM sörélesztőpehely 20kg lédig
0 / 5
0 / 5
Összetevők: inaktív szárított élesztő Felhasználás: levesek, szószok, szendvicsek, tészták, főzelékek, müzlik ízesítéséhez. Hidegen sajtolt olajjal és fűszerekkel összekeverve ízletes, finom krémként pirítósra kenhető. Származási hely: Franciaország Tárolás: száraz, hűvös helyen
| Termék ID: | #2819860 |
| EAN kód: | 20002077 |
| - ebből cukrok: | 8g |
| - ebből telített zsírsavak: | 1,7g |
| Beltartalmi érték (kötelező adatok): | 100 grammra vetítve |
| Energia kcal/kJ: | 327 kcal / 1370 kJ |
| Fehérje: | 49g |
| Kiszerelés: | 20kg |
| Minőségét megőrzi: | 2025.06.22 |
| Rost: | 27g |
| Só: | 0,5g |
| Szénhidrát: | 9g |
| Zsír: | 5g |