Aoki /S ügyfélszék krómozott fémvázzal és műanyag palásttal
0 / 5
0 / 5
Az Aoki/S ügyfélszék egy trendi szék, amit kifejezetten irodai környezetre terveztek. Szinte bármilyen enteriőrbe tervezhető, köszönhetően a sokféle műanyag palást színnek, és a kárpit rátét lehetőségének. Az Aoki/S ügyfélszék jellemzői– krómozott huzalváz – rugalmas, karfás, műanyag kagylóülés – választható színek: drapp, fehér, fekete, kék, narancs, piros, szürke, zöld – 3 féle kárpitozási kivitel, alap kárpit: BN, továbbiak egyeztetés szerint – rakásolható – teherbírás: 110 kg Az Aoki/S ügyfélszék kárpitozási lehetőségeiA még nagyobb személyre szabás lehetősége, éa a kényelem fokozása mistt az Aoki SB bárszék többféle kárpitozási lehetőséggel is rendelhető. Ezek az alábbi képen is megtekinthetőek: 1. Aoki bárszék műanyag kagylóüléssel 2. Aoki bárszék kárpitozott ülőlappal 3. Aoki bárszék félig kárpitozott kivitelben 4. Aoki bárszék teljes (hátoldali is) kárpitozással
| Termék ID: | #3735131 |
| Használati idő: | 1 - 3 óra |
| Jótállási idő: | 3 év |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Teljes magasság: | 78 cm |
| Teljes szélesség: | 55 cm |
| Ülés magassága: | 46 cm |
| Ülés mélysége: | 42 cm |
| Ülés szélesség: | 43 cm |