ISO NEW fa konferencia szék - fekete lábak, bükkfa
0 / 5
0 / 5
A fekete lábú ISO fából készült konferenciaszék egyszerű kialakításának köszönhetően szinte bárhol elfér. Nemcsak klasszikus irodákban, hanem tárgyaló- vagy konferenciatermekben is tökéletesen használható. Ezeknek a székeknek nagy előnye arakhatóságuk, azaz több szék egymásra rakása, amivel sok helyet takaríthat meg a tárolás során. Legfeljebb 10 szék rakható egymásra így. A szék ovális acélcsövekből készül. Ezekre az ülés és a háttámla fa deszkája van rögzítve. A lábak a talajnál műanyag hosszabbítóval vannak ellátva a padló sérülése ellen. Az ISO fából készült konferenciaszék teherbírása 120 kg, deszkával szállítjukbükk színben. Az ISO-szék előnyei Az ISO-szék számos felhasználási lehetőséget kínál. A szerkezet acélcsövekből készült A bükkfa táblák biztosítják a kényelmet Akár 10 konferenciaszéket is egymásra rakhatsz A szék teherbírása 120 kgKonferenciaszékek ISO halmozása div>
| Termék ID: | #3735157 |
| A váz anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | fa |
| Az ülés szélessége: | 47 cm |
| Az ülésmélység: | 43 cm |
| Egymásra rakható: | igen |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 33 cm |
| Karfák: | nem |
| Magasság: | 79 cm |
| Mélység: | 56 cm |
| Összecsukható konstrukció: | nem |
| Szék vagy fotel típusa: | konferencia |
| Szélesség: | 60 cm |
| Szín: | bükkfa |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 46 cm |