Lei konferencia szék, fekete
0 / 5
0 / 5
A Lei konferenciaszék tökéletes modern irodákba dizájnos tárgyalóasztalokkal vagy relaxációs zónákkal. A szék króm színű, kerek acélcsövekből készül. Ezekhez háttámlás ülés van rögzítve, melyek hideghabbal vannak feltöltve a még kényelmesebb ülés érdekében. A Lei szék teljes felületén kellemes szövettel kárpitozott. Ezenkívül masszív kartámaszokkal rendelkezik, lágyított érintési felülettel a könyök kényelme érdekében. A lábak műanyag hosszabbítókkal vannak ellátva a talajon, hogy megakadályozzák a padló sérülését. A Lei konferenciaszék terhelhetősége 120 kg, feketében szállítjuk. A Lei konferenciaszék fő előnyei A Lei szék modern irodába is alkalmas A szerkezet acélcsövekből készült A kényelemről kellemes szövet ülés gondoskodik háttámlával Kényelmes kartámaszok lágyított felület A szék terhelhetősége 120 kg-ig.
| Termék ID: | #3735477 |
| A váz anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Az ülés szélessége: | 49 cm |
| Az ülésmélység: | 47 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Karfák: | rögzített |
| Magasság: | 105 cm |
| Összecsukható konstrukció: | nem |
| Szék vagy fotel típusa: | konferencia |
| Szín: | fekete |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 47 cm |