Legler - 11406 Bingo játék arany színű dobbal (11406)
0 / 5
0 / 5
Small foot aranyszínű forgatható bobbal, golyóadagolóval rendelkező Bingo játék az összes kiegészítőjével együttBingó! Itt a játék, mellyel gyerekek és felnőttek egyaránt izgalmas perceket tölthetnek el. Egy játék, mely egyszerre tanít és szórakoztat. A bingó régóta nagy népszerűségnek örvend. Most aranyszínű gömbbel, színes kártyákkal kapható. A játék során 75 golyót helyeznek el a gömbbe, melyek kiesnek a forgatás során. A játékosoknál lévő táblán be kell jelölni, melyik szám esett ki. Az nyer, akinek vízszintesen, függőlegesen vagy átlósan 5 szám kijött. Ekkor a győztes felkiálthat: bingó!Az izgalmas társasjáték például esős időben kiváló szórakozást nyújt az egész családnak. Gyermekek számára fejlesztő hatású, gyakorolhatják vele a számokat. A készlet tartalma: egy forgatható gömb, 17 darab kártya, 75 darab golyó, 150 színes zseton, számtartó tábla. A játék 15 centiméter magas, a golyók átmérője 1,5 centiméter, a zsetonok átmérője 1,4 centiméter. 5 éves kortól ajánljuk. Small foot 11406 Bingo arany színű fém forgatható dobbal termékjellemzői:
| Termék ID: | #4142683 |
| Ajánlott: | fiúknak, lányoknak |
| Anyaga: | fém + szintetikus + papír + fa |
| Bingó kártya mérete: | 11 x 10 cm |
| Kerék mérete: | 20 x 24 x 15 cm |
| Sorsoló golyó: | Ø 1,5 cm |
| Súly: | 1,35 kg |
| Zseton: | Ø 1,4 cm, magasság 0,3 cm |