Bresser - National Geographic 10x50 9056000
0 / 5
0 / 5
A csomag tartalma:- 1 db Bresser National Geographic 10x50 kétszemes távcsőBresser National Geographic 10x50 kétszemes távcső Porro-prizma. Nagyítás: 10x. Objektívlencse átmérője (rekesznyílás): 50 mmA klasszikus Porro-prizmás Bresser National Geographic 10x50 kétszemes távcső briliáns optikai tulajdonságokkal rendelkezik. A teljesen bevonatolt BK-7 típusú üvegből készült, nagyteljesítményű, 50 mm-es lencsék, valamint a 10-szeres nagyítási fok kifejezetten nagy fokú – üvegen keresztüli – fényáteresztést garantál a színhűség és a kontraszt fokozása érdekében, valamint azért, hogy az eszköz akár még szürkületkor is stabil és tiszta képet állíthasson elő. A dioptria -5 és +5 közötti tartományban módosítható. Továbbá a pupillák közötti távolság is módosítható. A kellően nagy ház műanyagból készült és gumi bevonattal van ellátva. A szabványos menetnek köszönhetően ez az eszköz háromlábú állványhoz rögzíthető az álló helyben történő megfigyelésekhez. Ez a kétszemes távcső tökéletes választás lehet a természeti megfigyelésekhez, ideértve a vadászatot, a horgászatot, valamint a kirándulásokat is. Jellemzők: Tükröződésmentes bevonat Szürkületben, illetve felhős időben is megfelelő a megfigyelésekhez Háromlábú állványhoz igazítható Gumi bevonat Dioptriabeállítás A készlet a következőket tartalmazza: Bresser National Geographic 10x50 kétszemes távcső Táska Hordpánt Törlőkendő Védősapkák Használati útmutató Műszaki paraméterek: Nagyítás foka, x: 10 Tipus: Porro-prizma Optikai anyagok: BK-7 üveg Optikai bevonat: teljes bevonat Objektívlencse átmérője (rekesznyílás): 50 Kilépő pupilla átmérője, mm: 5 Szürkületi érték: 22,36 Relatív fényesség: 25 Látómező, m/1000 m: 96 Látómező, °: 5,5 Közelfókusz, m: 8 Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria: ± 5 Fókuszálás: központi Szemkagylók: gumi Háromlábú állványhoz igazítható: igen Méretek, mm: 190х195х62 Tömeg, kg: 0,78
Hosszúság: 20 cm
Szélesség: 21,5 cm
Magasság: 8 cm
Tömeg: 1,04 kg
| Termék ID: | #5595027 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 5 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 5 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 8 m |
| Maximális nagyítás: | 10x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 96 m |
| Minimális nagyítás: | 10x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 50 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 780 g |
| Zoom távcső: | Nem |