Bresser - Topas WP 7x42 (8910160)
0 / 5
0 / 5
A BRESSER Topas Monocular 7x42 kicsi és kompakt, egykezes használatra készült, minden kabát zsebébe elfér, és mindig kéznél van, sok helyzetben praktikus eszköz. Rossz időben való használatra időjárásálló és vízlepergető, robusztus gumipáncélzattal rendelkezik. A mellékelt csuklópánt hatékony védelmet nyújt az elvesztés ellen. A többrétegű BK-7 optika jó képminőséget biztosít. Terméktípus : Távcső, Spektív Szállítás : 10.000 felett ingyen Foxpost Alap nagyítás (x) : 7 Anyaghasználat : műanyag, gumi Állvány csatlakozás : van Bevonatok : többszörös Elméleti szürkületi érték : 17.15 Fényerő : 36 Frontlencse átmérő : 42 Gáztöltés : nincs Gyártói Cikkszám : 8910160 Látómező : 112m/1000m Legkisebb fókusztávolság (m) : 3m Legkisebb nagyítás : 7 Legnagyobb nagyítás : 7 Méretek : 160x71x54mm Nagyítás : 7x Nagyítás tartomány (x) : 7 - 7 Prizmarendszer : BK-7 Szín : kék Tartozékok : monokulár, tok, védősapkák, használati utasítás Távolságmé rős : nem Tömeg (g) : 353 Tömeg : 353 Vízállóság : vízálló Használati útmutató : Kattintson EAN kód : 4007922066509
| Termék ID: | #5595026 |
| Legkisebb fókusztávolság: | 73 m |
| Maximális nagyítás: | 7x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 112 m |
| Minimális nagyítás: | 7x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 42 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 353 g |
| Zoom távcső: | Nem |