Celestron - SkyMaster 15x70 (C71009)
5 / 5
5 / 5
Me gnevezés: Celestron Skymaster 15x70 távcső (c71009) Hivatalos magyarországi forgalmazótól, teljes körű hazai márkaszerviz garanciával. Kiemelt tulajdonságok: Porro prizmás távcső 15x-ös nagyítás 70 mm-es lencse a tiszta és éles kép érdekében akár rossz fényviszonyok mellett is Földi és égi megfigyelésekhez is ajánlott Nagyméretű, kényelmes fókusz állító gomb Beépített állványcsatlakozó Term kjellemzők: Porro prizmás távcső 15x-ös nagyítás 70 mm-es lencse a tiszta és éles kép érdekében akár rossz fényviszonyok mellett is Földi és égi megfigyelésekhez is ajánlott Nagyméretű, kényelmes fókusz állító gomb Beépített állványcsatlakozó Gumírozott burkolat Tartozék hordtáska Technikai adatok: -optikai kialakítás: porro -nagyítás: 15x -lencse átmérő: 70 mm -pupilla átmérő: 18 mm -látószög: 4,4 fok -prizma: BAK 4 -legkisebb fókusztávolság: 13,11 méter Garancia: 1 év teljes körű hazai márkaszervíz garancia
| Termék ID: | #5594957 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 4.67 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 4.67 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 13.1 m |
| Maximális nagyítás: | 15x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 77 m |
| Minimális nagyítás: | 15x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 70 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 1360 g |
| Zoom távcső: | Nem |