Celestron - SkyMaster 25x70 C71008
4 / 5
4 / 5
Me gnevezés: Celestron Skymaster 25x70 távcső (c71008) Hivatalos magyarországi forgalmazótól, teljes körű hazai márkaszerviz garanciával. Kiemelt tulajdonságok: Porro prizmás távcső 25x-os nagyítással Földi és csillagászati megfigyelésekre egyaránt alkalmas Nagyméretű, 70 mm-es frontlencse a maximális fényerő érdekében még rossz fényviszonyok közepette is Ultra éles fókusz az egész látómezőben Dioptria állító a precíz élességállítás érdekében Gumírozott, cseppálló burkolat Termékjellemzők : Porro prizmás távcső 25x-os nagyítással Földi és csillagászati megfigyelésekre egyaránt alkalmas Nagyméretű, 70 mm-es frontlencse a maximális fényerő érdekében még rossz fényviszonyok közepette is Ultra éles fókusz az egész látómezőben Dioptria állító a precíz élességállítás érdekében Gumírozott, cseppálló burkolat Nagyméretű központi fókusz gomb Többszörösen felületkezelt lencsék a maximális felbontás és nagy kontraszt érdekében Tartozék nyakpánt és hordtáska Tartozék állványadapter Technikai adatok: -optikai kialakítás: poro -nagyítás: 25x -lencse átmérő: 70 mm -pupilla átmérő: 13 mm -látószög: 2,7 fok -prizma: BAK 4 -legkisebb fókusztávolság: 23 méter -súly: 1474 gramm Garancia: 1 év teljes körű hazai márkaszervíz garancia
| Termék ID: | #5595018 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 2.8 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 2.8 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 23 m |
| Maximális nagyítás: | 25x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 43 m |
| Minimális nagyítás: | 25x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 70 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 1475 g |
| Zoom távcső: | Nem |