Celestron - UpClose G2 10-30x50 Zoom Porro (C71260)
4 / 5
4 / 5
Me gnevezés: Celestron Upclose G2 10-30x50 távcső (c71260) Hivatalos magyarországi forgalmazótól, teljes körű hazai márkaszerviz garanciával. Kiemelt tulajdonságok: 50 mm-es porro prizmás zoom távcső 10-30x-es nagyítás Dioptria állító a precíz élességállítás érdekében Felületkezelt lencsék a maximális felbontás és nagy kontraszt érdekében Gumírozott, cseppálló burkolat Tartozék nyakpánt és hordtáska Termékjellemz k: 50 mm-es porro prizmás zoom távcső 10-30x-es nagyítás Dioptria állító a precíz élességállítás érdekében Felületkezelt lencsék a maximális felbontás és nagy kontraszt érdekében Gumírozott, cseppálló burkolat Tartozék nyakpánt és hordtáska Alumínium ház Állvány csatlakozó adapter Technikai adatok: -optikai kialakítás: porro -nagyítás: 10-30x -lencse átmérő: 50 mm -pupilla átmérő: 20 mm -látószög: 10 x:4,3 fok; 30 x:2,2 fok -prizma: BK 7 Garancia: 1 év teljes körű hazai márkaszervíz garancia
| Termék ID: | #5594970 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 5 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 1.67 mm |
| Maximális nagyítás: | 30x |
| Minimális nagyítás: | 10x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 50 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 794 g |
| Zoom távcső: | Igen |