Delta - Discovery 16x50
0 / 5
0 / 5
A könnyű, de strapabíró Delta Discovery binokulár sorozat a belépő szintű választás a minőségi távcsövek birodalmába. Négy modell közül választhatunk, melyek nagyítása (8x, 10x, 12x, 16x) lefedi a legtöbb nappali távcsöves tevékenységet. Az optikai felépítésükben 12 lencsetagot találhatunk 8 csoportban. Minden lencsefelületen antireflexiós réteggel ellátottak. A binokulárok háza műanyag és alumínium, gumi borítással. A porro prizmák miatt klasszikus felépítésűek és nagyon kézreállók. A nagy szemkagylóknak köszönhetően szemüveggel is használhatók. A 8x és 10x-es modellek klasszikus kiránduló-távcsövek, nappali megfigyelésre ideálisak. A 12x-est használhatjuk madarak, állatok megfigyelésére. A 16x-os modellel például repülőgépek, távoli tereptárgyak megfigyelése válik lehetővé, esetleg fényes égi objektumokat is láthatunk. Termékkóddodi840dodi1050dodi1250 dodi1650 átmérő40 mm50 mm50 mm 50 mm nagyítás8 x10 x12 x 16 x látómező143 m/1000 m115 m/1000 m96 m/1000 m 72 m/1000 m közelpont5 m7 m7 m 8 m látószög8,2 fok6,6 fok5,5 fok 4,1 fok szemlencse átmérőmmmmmm mm kilépő pupilla5 mm5 mm4,1 mm 3,12 mm szürkületi érték17,922, 324,5 28,3 geometriai fényerő tömeg742 g888 g896 g 878 g
| Termék ID: | #5595049 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 3.13 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 3.13 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 8 m |
| Maximális nagyítás: | 16x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 72 m |
| Minimális nagyítás: | 16x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 50 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 878 g |
| Zoom távcső: | Nem |