Delta - Optical Titanium 2.5-15x56
0 / 5
0 / 5
Delta Optical Titanium 2,5-15x56 IR HD (4A SB) SF Ez a Delta Titanium céltávcső sem hazudtolja meg a márka jó hírnevét. Kiváló minőségű távcső, melynek szürkületi teljesítménye kimagasló, köszönhetően a rendkívül jó minőségű optikáinak. Az új megnövelt látómezejű HD modell széles nagyítástartományban működik, 2,5x és 15x között, így igazi univerzális távcső, használható akár hajtásra és távoli lövésekre is. 92%-os fényáteresztésének köszönhetően rendkívül jól teljesít szürkületben és gyenge látási viszonyok között is. Szálkeresztje világítópontos, melynek fényereje széles skálán szabályozható. A szálkereszt a második képsíkban van, így variábelezéskor nem változik a vastagsága. Két különböző szálkereszttel készül, a hagyományos 4A-S (melynek speciális változatában vékonyítottak a vonalak) és a 4A-SB ballisztikus változat (ahol a világító pont alatt egy rövid és négy hosszabb vízszintes vonalat találunk. A tubusméret 30 mm és egy anyagból készült. A céltávcső rendkívül robosztus, nagy kaliberekre is felszerelhető, lőállósága 6500J. Természetesen nitrogénnel töltött, rezisztens a párára, vízre és a mostoha körülményekre.
| Termék ID: | #5595057 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 22.4 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 3.73 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 10 m |
| Maximális nagyítás: | 15x |
| Minimális nagyítás: | 2.5x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 56 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 780 g |
| Zoom távcső: | Igen |