Delta - Sailor 7x50-C1
0 / 5
0 / 5
Delta Sailor 7x50-es hajós távcső Nagy fényerejű modell, mely vízálló, sőt úszik a vízen. Beépített tájolóval és optikai távolságmérővel segít a tájékozódásban. A 7x-es nagyítású, nagy fényerejű hajós távcső különlegessége, hogy nem merül el, úszik a vízen! A gumírozott külső természetesen teljesen vízálló kialakítású, így bátran vihetjük magunkkal bármilyen vízi kalandra. Beépített iránytűje segít a tájékozódásban, szállemezére gravírozott osztásaival pedig magasságmérőnek, vagy távolságmérőnek is használható, amennyiben ismert valamelyik paraméter. A gyors átváltásban/kalkulációban segít az egyik objektívre nyomtatott skála. A fókuszálást egyedileg kell a szemkagylókon elvégezni, mely előnye, hogy nehezebben állítódik el. A prizmák üveganyaga a kiváló BaK4, ezen felül a teljes optikai rendszer antireflexiós bevonatokat kapott a szép világos, nagy fényerejű és magas kontrasztú kép érdekében. Ez a modell a hajózás szerelmeseinek készült! Paraméterek
Átmérő: 50 mm
Nagyítás: 7 x
Látómező: 132 m/1000 m
Közelpont: 5 m
Látószög: 7,56 fok
Szemlencse átmérő: 23 mm
Kilépő pupilla: 7,1 mm
Szürkületi érték: 18,71
Geometriai fényerő: 50,4
Tömeg: 890 g
| Termék ID: | #5595015 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 7.14 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 7.14 mm |
| Maximális nagyítás: | 7x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 132 m |
| Minimális nagyítás: | 7x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 50 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 1100 g |
| Zoom távcső: | Nem |