Helios - Rapid 8x25
0 / 5
0 / 5
Leírás: A Helios Rapid monokulár 10x25 minőségi BK-7 -tel rendelkezik és az egész hozzában bevonattal van ellátva. Kompakt, könnyű és könnyű kezelni is. Gumírozott felületten rendelkezik és bordázott fogantyúval. Twist-up szemrész és a 13 mm forgó reliéfnek köszonhetően ez a monokulár remek segítőtárs utazásai során. Karpánttal, puha tokkal és övre akasztható pánttal van ellátva. Kellemes fogású, beleillik a kézbe, az élesítés, tehát zoom az ellenőrző karika segítségével történik a monokuláron. Optikai nagyítás: 10 x A lencse átmérője: 25 mm Prizma: BAK - 7 Látómező 1000 m-en: 91 m Tömeg: 122 g Nitrogénnel töltött: nem Vízálló: igen Felhazsnálás: Természetbe, táborozáshoz, vadászatra, erdei sétákra stb. Előnyei: Kompakt, könnyű és könnyen kezelhető
| Termék ID: | #5595002 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 3.13 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 3.13 mm |
| Maximális nagyítás: | 8x |
| Minimális nagyítás: | 8x |
| Monokulár: | Igen |
| Objektív átmérő: | 25 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Zoom távcső: | Nem |