Helios - Sport 10x25
0 / 5
0 / 5
Leírás:Kisebb méretű távcső 10 szeres nagyítással. A távcső teste gumi felületű, aminek köszönhetően ellenáll a kisebb utéseknek. Előnyei közé tartozik a dioptria korrekcó és a nyakba akasztható zsinór. A csomagolás nejlon tokot övre akasztható füllel és tisztító rongyot tartalmaz. Használat:természetben, sátorozásnál, vadászatnál, erdőben, stb. Anyaga:Fém test, üveg lencse, gumi szemvédőElőnyök:Gumi felületű test, tokkal és tisztító rongyal, kiváló láthatóság Szállítási költségGLS futár - szállítási költség: 1.290 FtA 15:00-ig beérkezett megrendeléseket a következő munkanapon kézbesítjük Önnek. A futár telefonon veszi fel Önnel a kapcsolatot. Csomagküldő - szállítási költség: 900 FtÁtvételi pontok megtalálhatóak egész Magyarország területén, s a csomag a legközelebbi munkanapon vehetőát. Utánvét költsége - 350 FtVisszaküldés és csereAmennyiben nem vagy elégedett a termékkel, indoklás nélkül kicserélheted, vagy visszaküldheted azt 30 napig az átvételtől számítva. A vételárat visszautaljuk bankszámládra, vagy a cserére szánt terméket cégünk költségére küldjük el Neked.
| Termék ID: | #5594992 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 2.5 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 2.5 mm |
| Maximális nagyítás: | 10x |
| Minimális nagyítás: | 10x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 25 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Zoom távcső: | Nem |