Lacerta - Handy 10x25
0 / 5
0 / 5
A speciális dizájnnak köszönhetően kézreálló maroktávcső ideális egyszemes madár, vad vagy természetmegfigyelésre. Az alig 112 mm hosszú egyszemes távcső szinte beleillik az ember markába, így stabilan tudjuk fogni még a 10x-es nagyítás ellenére is. Szemkagylója kicsavarható, így a külső becsillanásokat teljesen ki lehet küszöbölni. Vízálló és páraálló, nitrogén töltésű modell. Minden lencsefelületen FMC bevonat van hogy a fényáteresztés és az optikai kép a lehető legjobb legyen. BAK-4-es prizmái a teljes látómezőben szép, telített színű képet biztosítanak. Ára különösen kedvező, a hasonlóan kiváló optikai tulajdonságú távcsövek közül kiemelkedik a jó ár-érték arányával.
| Termék ID: | #5594979 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 2.5 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 2.5 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 5 m |
| Maximális nagyítás: | 10x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 101 m |
| Minimális nagyítás: | 10x |
| Monokulár: | Igen |
| Objektív átmérő: | 25 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 160 g |
| Zoom távcső: | Nem |