Levenhuk - Rainbow 8x25 Mono (72598)
0 / 5
0 / 5
A csomag tartalma:- 1 db Levenhuk Rainbow 8x25 Red Berry/Vörösáfonya egyszemes távcsőLevenhuk Rainbow 8x25 Red Berry/Vörösáfonya egyszemes távcső Nagyítás foka: 8x. Objektívlencse átmérője: 25 mmA Levenhuk Rainbow 8x25 Red Berry/Vörösáfonya egyszemes távcsöve kis súlyú, kompakt optikai eszköz; bárhova könnyen magával viheti. Ez a modell még 100 g-ot sem nyom, könnyen belefér a hátizsákba, kabátzsebbe. Jó hasznát veszi a távcsőnek futball vagy jégkorong mérkőzésen, túrán vagy városi séta során. A széles látómező miatt nagyon jól megfigyelhetők vele a futó atléták és a repülő madarak. Az optika BK-7 típusú üvegből készült. A lencsét többrétegű, tükröződésmentes bevonat borítja. A fényveszteség ezért minimális. A távcső derült napokon éles határvonalú, erős, részletgazdag képet ad. Az optikai eszköz nagyítása 8-szoros, rekesznyílása 25 mm. A váza fényes bevonatú tartós műanyag. A bordázott felületű fókuszkerék kellemes tapintású, kényelmes fókuszálást biztosít. Jellemzők: Kis súlyú, kompakt optikai eszköz A lencséket BK-7 típusú üvegből gyártották Teljes felületen, többrétegű bevonattal ellátott lencsék Tartós műanyag váz Okos, eredeti formatervezés A készlet a következőket tartalmazza: Egyszemes távcső Táska Törlőkendő Használati útmutató és élettartam garancia Műszaki paraméterek Optikai anyagok: BK-7 Optikai bevonat: teljes többrétegű bevonat Nagyítás foka, x: 8 Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm: 25 Látómező, °: 8,2 Kilépő pupilla átmérője, mm: 3,1 Szemtávolság, mm: 9,3 Közelfókusz, m: 3 Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria: nem Zárt váz: nem Vízálló: nem Váz anyaga: műanyag Rendeltetés: Általános használatra tervezett termék. A terméket 3 évnél idősebb gyermekek már használhatják. Tartózsák/táska a csomag tartozéka: igen Látómező, m/1000 m: 144
Hosszúság: 12 cm
Szélesség: 5 cm
Magasság: 5 cm
Tömeg: 0,1 kg
| Termék ID: | #5595068 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 3.13 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 3.13 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 3 m |
| Maximális nagyítás: | 8x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 144 m |
| Minimális nagyítás: | 8x |
| Monokulár: | Igen |
| Objektív átmérő: | 25 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Zoom távcső: | Nem |